fbpx
Title Image

Something borrowed, something blue…

Something borrowed, something blue…

Od pewnego czasu czynnie zajmujemy się ślubną oprawą graficzną dlatego postanowiliśmy napisać post o panujących trendach w weselnych dekoracjach oraz o tym czym kierować się podczas doboru danych dekoracji. Wiemy jak dużo czasu należy poświęcić na przygotowania ślubne i jak ważne w tym dniu są szczegóły, dlatego chcemy przedstawić Wam możliwości, które możecie wykorzystać na swoim weselu.

wedding12
wedding13
wedding11

Coraz częściej oprawa ślubna nie kończy się na zaproszeniach czy winietkach, do tych podstawowych elementów dochodzą transparenty, plakaty, menu, rozmieszczenie stołów, podziękowania dla gości czy numeracja stołów. Młode Pary często decydują się na pomoc grafików rezygnując tym samym z ofert sklepów papierniczych, chcą żeby na ich weselu znalazły się indywidualne projekty, skrojone na miarę.

Jak wybrać odpowiednią oprawę graficzną?

– Najważniejsza jest harmonia projektów z pozostałymi elementami wesela, takimi jak kwiaty czy miejsce. Wszystko powinno tworzyć spójną całość, a efektem końcowym ma być Wasz wymarzony ślub 🙂 W obecnym sezonie króluje styl rustykalny, pastele i marsala.wedding16
wedding14
wedding15

– Po drugie umiar. Wiemy, że przeglądając inspiracje ślubne najchętniej byście wkomponowali wszystkie dekoracje do Waszej ceremonii, ale pamiętajcie, że grafika ma jedynie dopełnić Wasz dzień, być estetycznym dodatkiem, a nie przesłonić całą uroczystość.

wedding7
wedding9
wedding8

– Upewnijcie się, że projekty graficzne oddają Wasze wcześniejsze ustalenia. Nasze studio zawsze przygotowuj prezentację z wybranymi projektami, którą wysyłamy do Młodej Pary, po akceptacji grafik drukujemy je i przesyłamy gotowe projekty.

Najpopularniejsze elementy oprawy graficznej:

wedding20

wedding19

wedding18

wedding024

wedding25
wedding24
wedding23

9

wedding31

wedding30

Jakie elementy oprawy widzielibyście na swoim ślubie? Mamy nadzieję, że nasz post pomoże Wam w doborze odpowiednich dekoracji.

Wszystkie nasze dotychczasowe realizacje oraz sposób jak skorzystać z naszych usług znajdziecie na stronie w zakładce “oprawa ślubna” i na Facebooku.

wed

zdjęcia: pinterest.com oraz własne projekty