fbpx
Title Image

Make Your Own Paradise

Make Your Own Paradise

Lato coraz bliżej, a co za tym idzie czas porządkowania balkonów, sadzenia kwiatków, jedzenia śniadań na zewnątrz. Dzisiaj chcemy Wam pokazać, że nawet najmniejszą powierzchnię możecie zamienić w istny raj. Pokażemy Wam jakie elementy są niezbędne do stworzenia przytulnej przestrzeni na balkonie.

Na początek musimy sobie uświadomić, że balkon nie jest jedynie miejscem suszenia ubrań, przechowywania zbędnych przedmiotów czy wózkarnią. Dlatego tworzenie balkonowego raju zacznijcie od… posprzątania 😉 Gdy balkon będzie już uprzątnięty możecie przejść do kolejnego etapu – aranżacji. Tak naprawdę wystarczy kilka elementów by przeistoczyć balkon w waszą prywatną oazę:
– krzesła, leżaki bądź sofa  (w zależności od wielkości przestrzeni, jeśli chcecie połączyć przechowywanie rzeczy z miejscem do siedzenia polecamy drewniane skrzynie),
– stolik, 
– lampki bądź latarenki ze świeczkami,
– poduszki, koce,
– i oczywiście kwiaty.

balcony
balcony
balcony
balcony
balcony
balcony
balcony
balcony
balcony
balcony10
balcony
balcony
balcony
balcony
balcony
Voilà, Wasz kącik na świeżym powietrzu jest już gotowy!

Potężną dawkę inspiracji znajdziecie również w sklepach IKEA. Na stronie internetowej sklepu została stworzona specjalna zakładka “Balkon i ogród”, a w niej pełno aranżacji mebli balkonowych, pomysły na przechowywanie, wzory poduszek i rodzaje oświetlenia.

ikea
ikea
ikea
ikea
ikea
ikea
ikea
ikea
ikea
Musicie przyznać, że niezwykle przyjemne jest jedzenia śniadania czy picie kawy, w takim kąciku, na świeżym powietrzu… oby tylko pogoda dopisała:)

zdjęcia: ikea.com/pl
             pinterest.com