fbpx
Title Image

Farewell 2015

Farewell 2015

Rok 2015 to czas dla nas wyjątkowy, w tym roku rozpoczęliśmy naszą działalność. Powstało studio MRs DESIGN.

MRs DESIGN to miejsce stworzone z pasją, w którym ciągle się rozwijamy i doskonalimy swoje umiejętności. Szukanie inspiracji, czytanie czasopism branżowych  czy wertowanie książek sprawia nam ogromną radość… i nie traktujemy tego jako pracę.

Przez ostatni rok wiele się nauczyliśmy, poznaliśmy ludzi z branży “kreatywnej”, uczestniczyliśmy w licznych spotkaniach, a co najważniejsze mamy na swoim koncie kilkanaście projektów identyfikacji wizualnej, billboardów, plakatów czy rebrandingu marek. Jesteśmy bardzo wdzięczni za każdego Klienta, który nam zaufał i powierzył swój projekt.
Poniżej prezentujemy kilka projektów z naszego portfolio:

mrsdesign
mrsdesign_02
mrsdesign_03
mrsdesign_04
mrsdesign_05
mrsdesign_06
mrsdesign_07
mrsdesign_08
mrsdesign_09
mrsdesign_10
Poza budowaniem wizerunku marki zajmujemy się również szeroko rozumianą oprawą ślubną. Nasze projekty dopasowujemy do wizji Młodej Pary. W ofercie studia znajdują się zaproszenia, winietki, księgi gości, transparenty, tabliczki z numerkami stolików czy tablice z rozmieszczeniem gości. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Patrycji z Bukiety Bankiety i Asi z Princessa za polecanie naszych usług wśród swoich Klientów.

zapro
Profil na Facebooku traktujemy jako niezbędną platformę kumunikacji z Wami, na której, poza naszym portfolio, znajdziecie ciekawostki branżowe, informacje o interesujących wystawach, inspiracje.

FB
Jesteśmy dopiero na początku naszej graficznej przygody, jeszcze wiele przed nami, ale zdecydowanie rok 2015 zostanie przez nas zapamiętany jako ten wyjątkowy, w którym wszystko się zaczęło…